Послуги

Услуги репетитор французского языка
Французька мова для будь-якого віку й рівня.
Займаюся з дітьми (вік від 10-ти років). Будь-який рівень учнів. Проводжу заняття для слухачів з нульовим рівнем французької. Пропоную елементарний, початковий курс французької мови, з ухилом в туристичну або в побутову тематику. Працюю з просунутим рівнем С1, С2, беруся за роботу будь-якого ступеня складності. Маю диплом DALF С2 і тривалий (понад 15 років), безперервний стаж роботи викладачем.

ЗАПИСАТЬСЯ НА УРОК

Підготовка до (DELF, DALF, TCF, TEF, TEFaQ) А1-С2.
Працюю по структурі DELF, DALF, TCF, TEF, TEFaQ, TEF Canada, нічого зайвого. Використовую тільки сучасні навчальні матеріали. Надаю якісну консультаційну підтримку по формату іспитів і тестів, тому що маю особистий досвід здачі DELF, DALF, дуже великий, успішний досвід підготовки до TCF, TEF, TEFaQ, TEF Canada, плюс досвід моїх учнів, котрі вже успішно пройшли ці іспити і дали зворотний зв’язок.

ЗАПИСАТЬСЯ НА УРОК

Французька мова для різних спеціальностей.
Французька мова для різних спеціальностей. Ділова французька. Підготовка до іспиту DFP (Diplôme de Français professionnel) будь-яких рівнів та спеціальностей. Французька мова для медичних працівників, it сфери, туризму і т.д. Допоможу підтвердити Вашу здатність працювати на французькій мові в Вашому секторі, незалежно від вашого рівня (від A1 – початковий до C1 – просунутий).

ЗАПИСАТЬСЯ НА УРОК

Разові, індивідуальні консультації.
Надаю платні разові, індивідуальні консультації людям, котрі самостійно вивчають французьку мову. У Вас залишились питання після перегляду мого ролика на YouTube або прочитання статті на сайті? Ви самостійно готуєтеся до іспиту і хотіли б отримати консультацію? Тоді пишіть або телефонуйте, і ми домовимося про вартість, затвердимо дату, формат і тривалість консультації.

ЗАПИСАТЬСЯ НА УРОК

Підготовка до співбесід в посольствах.
Підготовка до співбесід (інтерв’ю) в посольствах Франції, Канади, Швейцарії. Підготую Вас і навчу правильно відповідати на питання, які найчастіше задають на співбесідах. По максимуму підготую Вас до непередбачених ситуацій. Маю хороший досвід в цій області.

ЗАПИСАТЬСЯ НА УРОК

Підготовка до іспиту Cambridge IGCSE.
Cambridge IGCSE (International General Certificate of Secondary Education, французька як іноземна мова)- це англомовний іспит для дітей і підлітків, хто вивчає французьку мову. Є успішний досвід підготовки підлітків до цього іспиту. Є всі необхідні, актуальні матеріали.

ЗАПИСАТЬСЯ НА УРОК