FAQ

1. Як записатися на Ваші індивідуальні уроки французької мови (як почати займатися французькою по Skype, Viber, Telegram або Zoom)?
–  Для того, щоб потрапити до мене на заняття, потрібно виконати кілька простих дій:

  1. Заповнити заявку на цьому сайті. Або, якщо не виходить заповнити заявку, зв’язатися зі мною будь-яким зручним способом (Ви можете знайти мої контакти і форму зворотного зв’язку в розділі  «Контакти»).
  2. Після цього я зв’яжуся з Вами протягом однієї робочої доби. Я дам необхідну первинну консультацію і надішлю Вам тест-анкету з французької мови (якщо у Вас “нульовий рівень”, то тест проходити не потрібно, тільки заповнити невелику анкету).
  3. Я перевірю тест-анкету і зв’яжуся з Вами для обговорення способу оплати, вартості занять, обговорення питань, безпосередньо пов’язаних з процесом навчання, надам більш докладну консультацію.
  4. Ви оплачуєте 1 перше (пробне, вступне) заняття, і ми призначаємо дату і час цього уроку.

     Увага! Після призначення дати і часу уроку я не зможу його скасувати або перенести. 

2. Ви проводите заняття в групах?
– Ні, все заняття проходять в індивідуальній формі, тобто розраховані на одну людину. Це дозволяє досягти максимального результату в мінімальні терміни
3. Ви виїжджаєте додому?
– Ні, додому я не виїжджаю, оскільки уроки французької мови проводяться по skype, viber, telegram або zoom, тому в цьому немає необхідності. Дана форма навчання є зручною як для учня, так і для мене.
4. За якою методикою Ви викладаєте?
– Дати однозначну відповідь на Ваше питання я не зможу, тому що в своїй практиці я застосовую безліч методик (комунікативна, фундаментальна, класична, інтенсивна і інші). Вибір тієї чи іншої методики викладання буде залежати від багатьох факторів, таких як мета вивчення Вами французької мови, термінів навчання і Вашого попереднього досвіду вивчення мов.
Ті методики, котрі я використовую, розвивають чотири мовні аспекти: читання, говоріння, аудіювання та письмо. Залежно від чинників, які були перераховані вище, той чи інший навик може бути розвинений сильніше, ніж інші. В процесі навчання буде використано безліч додаткових матеріалів, сучасних і класичних підручників, аудіо – і відеоматеріалів, а також інтерактивних ресурсів, які допомагають досягти високого результату
5. Скільки коштує одне заняття?
– Вартість заняття може бути визначена після заповнення анкети, в залежності від Ваших цілей і термінів навчання.
6. Через який проміжок часу я зможу вільно спілкуватися французькою мовою?
– Дати однозначну відповідь на це питання було б нечесно, в першу чергу, по відношенню до Вас, оскільки всі ми різні люди з різним сприйняттям.Ви отримаєте відповідь на дане питання, але через деякий час після нашого спілкування.
7. Я погано розбираюся в техніці і ніколи раніше не займався по skype, viber, telegram або zoom. Чи буде це перешкодою для мого подальшого навчання?
– Ні, відсутність досвіду роботи в skype, viber, zoom не буде мати впливу на Ваше навчання. Ці сервіси досить прості у використанні, тому Ви швидко освоїте будь-який з них.Если у Вас возникнут вопросы относительно работы в skype, и Вам будет необходима помощь, я Вас проконсультирую. Якщо у Вас виникнуть питання щодо роботи в skype, і Вам буде необхідна допомога, я Вас обов’язково проконсультую.